Dział Na sprzedaż

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia działu "Na sprzedaż", gdzie można zapoznać sie z naszą aktualną ofertą, jaką na bieżącą staramy sie uzupełniać.
W ciągłej sprzedaży ponad 500 telefonów, ok. 50 laptopów, netbooki, lustrzanki cyfrowe itp. Zapraszamy !!!

Facebook

Każdy z Państwa, kto polubi naszą strone na Facebooku, ma możliwość na bieżąco obserwować to co dodajemy na sprzedaż. Są najnowsze rzeczy pojawiąjące sie na rynku w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do polubienia nas :-)
Zadzwoń do nas ! (95) 722 41 46, 601 775 146

W ciągłej sprzedaży ponad 500 telefonów, ok. 50 laptopów, netbooki, lustrzanki cyfrowe itp. Zapraszamy !!!

Ważne pytania i odpowiedzi

/Ważne pytania i odpowiedzi

W naszym lombardzie kierujemy sie prostymi i przejrzystymi zasadami. Poniże najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi.

 

18

 

 

Tak, podstawą zawarcia umowy lombardowej, kupna-sprzedaży jest ukończone 18 lat. Potrzebny jest również dokument dożsamości

Oferujemy Państwu najniższe opłaty oraz rabaty dla stałych klientów. Zobacz tabele opłat  TABELA 

029695_940

 

 

Umowy zawieramy na 31 dni. Dodatkowo czekamy 7 dni po terminie na naszych klientow. Jest zatem prawie 40 dni na po podjecie decyzji co dalej…

Bywają jednak  sytuacje  kiedy i 7 dni to za mało , wystarczy wtedy nas powiadomić i zaczekamy dłużej.

 

7dni

 

 

 

 

Tak, zawsze czekamy na Ciebie 7 dni , nie pobieramy przy tym żadnych dodatkowych opłat. W szczególnych przypadkach możemy zaczekać dłużej za uzgodnieniem obu stron.

W lombardzie SEZAM  znajdują się specjalne kabiny kasowe, pozwalające na odosobnieniu podpisać umowę, wycenić biżuterię czy najzwyczajniej porozmawiać. Każdy z nas potrzebuje intymności i komfortowych warunków podczas załatwiania różnych spraw, po to własnie takie kabiny zostały zbudowane. Każdy klient czuje sie komfortowo i bezpiecznie.

Tak, płacisz tylko za tyle dni, ile faktycznie wykorzystałeś, czyli jeśli umowa jest zawarta na 1 miesiąc, a przyjdziesz po 2 tygodniach to płacisz tylko za 2 tygodnie.